Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Partnerzy
Polecamy serwisy
Bezpieczna rezerwacja - Bilety Lotnicze Gdańsk
Loty z Warszawy do Gdańska od 79,00 zł
Polska - Warszawa

Wylot z:
Warszawa, Polska

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAW)

Linia lotnicze:

LOT Ryanair
Polska - Gdańsk

Wylot z:
Gdańsk, Polska

Lotnisko wylotu:
Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Najbardziej popularnym i najczęściej realizowanym połączeniem w siatce połączeń krajowych jest lot na trasie Warszawa - Gdańsk. Obsługą na tej trasie zajmują się polskie linie lotnicze - PLL LOT. Bezpośrednie loty liniami LOT realizowane są w sezonie wiosna - lato2017 sześć razy w ciągu dnia, wyloty odbywają się o godzinach 07:25, 10:45, 13:25, 16:35, 19:40 i 22:40. Także bezpośrednie loty z Gdańska do Warszawy odbywają się 6 razy w ciągu dnia, planowane wyloty w godzinach 05:35, 08:50, 12:05, 14:50 18:00 i 21:05.

W sieci połączeń tanich linii Ryanair pojawiły się nowe loty na trasach krajowych. Połączenie na trasie Warszawa- Gdańsk dostępne są w sezonie wiosna – lato 2017 przez 7 dni w tygodniu. Wyloty z warszawskiego lotniska Okęcie realizowane są od poniedziałku do niedzieli trzy razy dziennie w godzinach 08:10-09:05, 14:30-15:25 oraz 20:20-21:15. Połączenia z Gdańska na warszawskie lotnisko Okęcie dostępne także 7 dni w tygodniu w godzinach 06:35-07:30, 12:55-13:50 oraz 18:50-19:45. Bilety w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznana się z ofertą lotów na trasie Warszawa Gdańsk liniami Ryanair online lub telefonicznie.

Loty z Warszawy(WAW) do Gdańska(GDN)
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3831
LO
2017-05-07 08:25 Warszawa (WAW)
2017-05-07 09:20 Gdańsk (GDN)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 1
Cena: 116
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3825
LO
2017-05-07 20:40 Warszawa (WAW)
2017-05-07 21:35 Gdańsk (GDN)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 2
Cena: 174
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3827
LO
2017-05-07 23:40 Warszawa (WAW)
2017-05-08 00:35 Gdańsk (GDN)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 3
Cena: 174
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3837
LO
2017-05-07 14:25 Warszawa (WAW)
2017-05-07 15:20 Gdańsk (GDN)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 4
Cena: 174
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3835
LO
2017-05-07 11:45 Warszawa (WAW)
2017-05-07 12:40 Gdańsk (GDN)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 5
Cena: 174
Wylot
Czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3815
LO
2017-05-07 17:35 Warszawa (WAW)
2017-05-07 18:30 Gdańsk (GDN)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 6
Cena: 209
Wylot
Czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka
2017-05-07 23:50 Warszawa (WAW)
2017-05-08 09:10 Gdańsk (GDN)
1
LO 3911
2017-05-07 23:50 Warszawa (WAW)
2017-05-08 00:45 Kraków (KRK)
LO
2
LO 3504
2017-05-08 07:50 Kraków (KRK)
2017-05-08 09:10 Gdańsk (GDN)
LO
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 7
Cena: 342
Wylot
Czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka
2017-05-07 17:40 Warszawa (WAW)
2017-05-07 20:40 Gdańsk (GDN)
1
LO 3923
2017-05-07 17:40 Warszawa (WAW)
2017-05-07 18:35 Kraków (KRK)
LO
2
LO 3502
2017-05-07 19:20 Kraków (KRK)
2017-05-07 20:40 Gdańsk (GDN)
LO
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Gdańsk (GDN)
Warszawa (WAW)
Lot 8
Cena: 639
Lot Warszawa Gdańsk - Rezerwacja tanich biletów lotniczych